Czy warto postawić na kask AGV z wyjmowaną szybą?

Kaski AGV cenione są nawet przez najbardziej wymagające osoby. Uchodzą one za funkcjonalne, a zarazem wytrzymałe. Produkowane są z certyfikowanych tworzyw, które spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Dodatkowym atutem jest fakt, że omawiane akcesoria ochronne występują w rozmaitych wariantach, co ułatwia znalezienie wariantu odpowiedniego dla siebie.

Wizjer na każdą pogodę

Kask motocyklowy AGV z wyjmowaną szybą jest niezwykle wygodny w codziennym użytkowaniu. W sprzedaży znajdują się przeszklenia przeznaczone do jazdy w intensywnym słońcu. Posiadają one mocne przyciemnienie, które nie sprawdza się w pochmurny dzień. Możliwość swobodnej modyfikacji sprawia, że wystarczy zainwestować w jeden produkt, który posłuży w niemal każdych warunkach.

Na uwagę zasługuje fakt, że szyby do kasków AGV posiadają powłoki antiscratch oraz antifog. Znacząco podnoszą one komfort eksploatacji. Pierwsza z nich odpowiada za podwyższoną wytrzymałość. Druga powłoka zmniejsza ryzyko parowania.

Element wrażliwy na uszkodzenia

Faktem jest, że wizjer to element narażony na uszkodzenia. Szyba może pęknąć lub ulec zarysowaniu. Właśnie dlatego możliwość jej wymiany stanowi spore udogodnienie. Oczywiście nie każdy model umożliwia wykonanie tego zadania samodzielnie.

Opinie na temat kasków AGV są w większości pozytywne, co jest najlepszym potwierdzeniem nieprzeciętnej jakości. Należy także wspomnieć o korzystnych cenach.