Profesjonalne akcesoria motocyklowe to Shoei NXR!

Kask to tak naprawdę jedyny element ubioru motocyklisty, który jest wymagany przez prawo. Jednocześnie jest to najważniejsza część jego stroju, gdyż chroni przed różnego rodzaju urazami najbardziej newralgiczny i wrażliwy element ludzkiego ciała – naszą głowę. Tym samym warto zainwestować w naprawdę dobry, wysokiej jakości produkt, taki jak jeden z modeli kasków NXR.

Jeżeli kask to tylko Shoei NXR!

Shoei to solidny japoński producent, produkujący różnego rodzaju akcesoria motocyklowe. Firma posiada już ponad 50-letnią tradycję produkcji tego rodzaju elementów wyposażenia. Jest to jeden z liderów w swojej branży, który już od lat stara się sprostać wszelkim wymogom, związanym z zapewnieniem bezpieczeństwa, użyteczności i innowacyjności na światowym rynku.

Jaki powinien być najlepszy kask Shoei NXR?

Chcąc, aby kask motocyklowy odpowiednio spełniał swoje przeznaczenie należy zadbać o to, aby był on przede wszystkim wygodny i zapewniał wystarczający komfort użytkowania. Niezmiernie ważny jest także aerodynamiczny kształt, najnowocześniejsze systemy wentylacji i różnorakie skorupy. Powinna zostać w nie wmontowana blenda przeciwsłoneczna, gwarantująca odpowiednią ochronę przed słońcem i szkodliwym promieniowaniem oraz możliwość zamontowania interkomu.