Niezawodny kask HJC RPHA 70

hjc rpha 70

Jazda na motocyklu wymaga dobrania odpowiedniej odzieży i ochronnych dodatków. Nie bez znaczenia jest solidny kask, który zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Na uznanie zasługuje model HJC RPHA 70. Przyjrzyjmy się temu, jakie cechy ma ten rodzaj kasku. Gdzie zakupimy wytrzymały kask na motocykl? Jakie kwestie są najważniejsze? O czym warto wiedzieć?

Kask HJC RPHA 70

Model tego typu jest następcą modelu ST. To połączenie doskonałej jakości i solidnego wykonania. HJC RPHA 70 posiada przeciwsłoneczną blendę i górny system wentylacji. Środek jest wygodny nawet dla osób noszących okulary. Co ciekawe, do kasku z powodzeniem dokupimy dedykowany zestaw Bluetooth. Jest to sportowo-turystyczny kask, który odznacza się wytrzymałością. Odbiorca może skorzystać z maksymalnie rozszerzonego pola widzenia, wentylacji i niewielkiej wagi. Skorupa kasku wykonana została w specjalnej technologii. Do budowy zastosowano pięć odpornych materiałów, które tworzą aż 6 warstw. Pełne zabezpieczenie daje także system blokowania szyby. W modelu HJC RPHA 70 zastosowano niezwykle bezpieczne zapięcie. Ten nowoczesny kask przyciąga uwagę wielu motocyklistów. 

Gdzie zakupić kask  HJC RPHA 70?

Jeśli zastanawiamy się, gdzie kupić kask na motocykl, z pomocą przychodzi sklep internetowy moto-tour. Znajdziemy tutaj niezwykle bogatą ofertę i atrakcyjne ceny. Każdy motocyklista skorzysta z nowoczesnego kasku HJC RPHA 70. Jest on dostępny bardzo łatwo, na wyciągnięcie ręki. Zastosowanie kasku na motorze jest z pewnością koniecznością.